Navrhněte si koupelnu vašich snů

Necháte-li si navrhnout koupelnu v koupelnovém studiu, vytvoří vám ji podle vašich představ, ale musíte počítat s tím, že jde o finančně náročné řešení. Jak ji navrhnout a zároveň ušetřit tisíce korun? Použijte návrhář koupelen.

Jak si navrhnout koupelnu

Návrhář koupelen je jednoduchou aplikací, kterou najdete na internetovém portálu Levna-koupelna.cz. Umožní vám „pohrát si“ s využitím prostoru pro budoucí koupelnu.

Jak návrhář funguje? Nejdříve si vyberete tvar vaší koupelny a rozměry jednotlivých stran. Poté můžete vybírat předměty, které patří do koupelny, a umisťovat je do návrhu. Hned vidíte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.

Pokud zjistíte, že vaše představa přenesená na plánek má nějaké nedostatky, jednoduše předmět odstraníte nebo přemístěte jinam. Samozřejmě se vychází z reálných rozměrů předmětů, takže se vám nestane, že si do návrháře dáte něco, co se vám tam ve skutečnosti nevejde.

Vybavení do koupelny vychází z reálné nabídky webu Levna-koupelna, takže máte nejen jistotu, že vše, co ve vašem prostoru chcete mít, snadno seženete, ale také si hned uděláte představu o cenovém rozpočtu vaší koupelny.

Zjistili jste, že výsledná koupelna přesáhla váš rozpočet? Začněte znovu, nebo jen odstraňte některé vybavení a nahraďte ho levnějšími produkty. Je to jen na vás.

Až budete s výsledným návrhem stoprocentně spokojeni, návrh si vytisknete či uložíte. Pak už jen zbývá nakoupit potřebné vybavení a pustit se do rekonstrukce.

Shrnutí výhod návrháře koupelen

Návrh místnosti vám udělají i v koupelnovém studiu. Rozdíl byste však nepříjemně pocítili ve vašem rozpočtu. Díky návrháři koupelen ušetříte tisíce korun. Úspora však není jedinou výhodou. Oceníte i možnost zkusit si více variant a lépe si představíte konečnou podobu koupelny. A když si s něčím nebudete vědět rady? Můžete se na cokoliv zeptat.

Pro využití všech funkcí návrháře koupelen je nutné se přihlásit do systému.


Sponzorované odkazy:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!